Boekenfreaks

Hop, in galop ! – Rufus Butler Seder

Hop, in galop! is een boekje dat je in beweging brengt… hoe? Dat is een verrassing… en hele grote.

Waar gaat dit boekje over;

Dit boekje gaat over jouw kindje, die aan de hand van geniale bewegende plaatjes dieren en hun bewegingen leert kennen, en aan wie vragen worden gesteld, rijmpjes worden verteld of weetjes te horen krijgen.

Wat vind ik van dit boekje;

Ik vind dit echt een ontzettend gaaf boekje van Rufus, voor de allerkleinste, maar zéker ook voor elke andere leeftijd. Het verrast jou  en je kindje door de bewegende plaatjes en de manier waarop.
Aan de hand van de bewegende plaatjes leert je kindje dieren en hun bewegingen kennen, en het leuke aan dit boekje is dat er niet alleen de bekende dieren in staan.
Alle dieren laten hun eigen beweging zien en stellen je kindje de vraag ‘kun jji…?’ waardoor jij en je kindje dit boekje interactief kunnen gebruiken. Ook staat er onder elk dier een rijmpje, een weetje of gewoon een mini verhaaltje aan jouw kindje gericht.
Deze animatietechniek heet scanimation en doet denken aan de eerste zwarte films van ‘back in the days’. Mijn kinderen van 2 en 4, waren ontzettend verrast… en vooral blij verrast want ze pakken het boekje elke keer weer uit de kast, waarbij de kleinste er af en toe een verblijde uitroep uitgooit wanneer er weer een dier beweegt. Echt een fantastisch mooi boekje, en de techniek vind ik echt prachtig mooi om te zien.

Wil jij dit fantastische boekje nu ook voor jouw kindje hebben, bestel hem dan snel bij Uitgeverij Pelckmans, of in je lokale boekhandel.